Home

Pelmel Ten years In quantity karolis savickas Cilia Relatively whiskey

JAV Žydrūnas Savickas papildė trofėjų kolekciją ir užėmė pirmą vietą  „Masters 40+ World Strongest Man“ kategorijoje – ŠIANDIEN.info
JAV Žydrūnas Savickas papildė trofėjų kolekciją ir užėmė pirmą vietą „Masters 40+ World Strongest Man“ kategorijoje – ŠIANDIEN.info

Rokiskiosirena.lt - Kraštietis Dainius Repšys - Lietuvos galiūnų  vicečempionas (foto)
Rokiskiosirena.lt - Kraštietis Dainius Repšys - Lietuvos galiūnų vicečempionas (foto)

Ž.Savickas, V.Blekaitis ir K.Aleksandravičius iškovojo Baltijos galiūnų  taurę | Sportas.lt
Ž.Savickas, V.Blekaitis ir K.Aleksandravičius iškovojo Baltijos galiūnų taurę | Sportas.lt

Žydrūnas Savickas – vėl apgynė stipriausio pasaulio galiūno vardą -  Laisvadienis
Žydrūnas Savickas – vėl apgynė stipriausio pasaulio galiūno vardą - Laisvadienis

Galiūnų žvaigždė Žydrūnas Savickas: „Visuose dopingo reikaluose yra begalė  melo“
Galiūnų žvaigždė Žydrūnas Savickas: „Visuose dopingo reikaluose yra begalė melo“

Lietuvos ir Latvijos galiūnai drebino Žagarės aikštę | Šiaulių kraštas

Saugusauto.lt - Saugusauto.lt

Ž.Savickas ir K.Aleksandravičius laimėjo komandinį Lietuvos galiūnų  čempionatą | Sportas.lt
Ž.Savickas ir K.Aleksandravičius laimėjo komandinį Lietuvos galiūnų čempionatą | Sportas.lt

Baltijos taurės varžybose – Lietuvos galiūnų pergalė - LRT

Atlikėjas KAROLIS SAVICKAS

Karolis Savickas - QA Engineer - Baltic Amadeus | LinkedIn

Sezono biudžetą atskleidęs Žydrūnas Savickas iš galiūnų sporto arenų kol  kas nesitraukia | tv3.lt
Sezono biudžetą atskleidęs Žydrūnas Savickas iš galiūnų sporto arenų kol kas nesitraukia | tv3.lt

Biržų pilies teritorijoje vyko tarptautinės galiūnų varžybos | Biržų rajono  savivaldybė
Biržų pilies teritorijoje vyko tarptautinės galiūnų varžybos | Biržų rajono savivaldybė

Ž. Savickas nustelbė jaunesnius varžovus | Diena.lt

Dramatiška pergalė Majamyje: Žydrūnas Savickas nugalėjo „40+“ kategorijoje  | Sportas | 15min.lt
Dramatiška pergalė Majamyje: Žydrūnas Savickas nugalėjo „40+“ kategorijoje | Sportas | 15min.lt

Giedrius Savickas nepasiruošė, bet pabandė: mamas sveikino šmaikščiai  improvizuodamas - 2020.05.02 - LRT
Giedrius Savickas nepasiruošė, bet pabandė: mamas sveikino šmaikščiai improvizuodamas - 2020.05.02 - LRT

Žydrūnas Savickas septintą kartą iškovojo stipriausio pasaulio žmogaus  titulą! - Karštas Komentaras
Žydrūnas Savickas septintą kartą iškovojo stipriausio pasaulio žmogaus titulą! - Karštas Komentaras

Lietuvos galiūnų federacija - Pasaulio komandinę taurę Radviliškyje  iškovojo Lietuvos komandos atstovai - Karolis Aleksandravičius ir Žydrūnas  Savickas BIG Z 🇱🇹🏆 Sveikiname visus sportininkus su sėkmingu varžybų  finišu! | Facebook
Lietuvos galiūnų federacija - Pasaulio komandinę taurę Radviliškyje iškovojo Lietuvos komandos atstovai - Karolis Aleksandravičius ir Žydrūnas Savickas BIG Z 🇱🇹🏆 Sveikiname visus sportininkus su sėkmingu varžybų finišu! | Facebook

Šv. Kalėdų naktį paauglį užmušę marijampoliečiai išgirdo teismo verdiktą -  DELFI
Šv. Kalėdų naktį paauglį užmušę marijampoliečiai išgirdo teismo verdiktą - DELFI